kedi maması - köpek maması

Daha iyi bir deneyim için CHROME, FİREFOX, OPERA veya Internet Explorer tarayıcınızı değiştirin lütfen.

Kedi Sahiplenme


Satılık kedi

Satılık Kedi İlanları ve Fiyatları

Evlerinde evcil hayvan yetiştirmek isteyen kişilerin ilk tercihleri kedi oluyor. Çünkü kediler oldukça akıllı hayvanlardır. Evlerinde kedi beslemek isteyen kişiler patisahiplen.com sitesi üzerinden birbirinden farklı türleri alabiliyorlar. Site üzerinden ücret vererek satılık kedi alabileceğiniz gibi, ücretsiz bir şekilde sahiplenebileceğiniz kedi cinsleri bulunuyor. İster yavru olarak, isterseniz de yetişkin bir kediyi sahiplenerek, ailenizin içerisine katabilirsiniz.  Bu sevimli kedilere, evlerinizin kapılarını açabilirsiniz. Birbirinden uygun fiyatlarla site üzerinden saf kedi cinslerini satın alabilirsiniz. Alıcısı olan kişiye, uygun şekillerde ödeme şekilleri sunuluyor.

Satılık Kedi Fiyatları

Site üzerinden almak istediğiniz satılık kedi fiyatları arasında kedi cinslerine göre farklıklar gösteriyor.

Patisahiplen üzerinden kedi satın alabileceğiniz gibi, satmak istediğiniz kedinizin ilanınızı uygun fiyatlarla verebiliyorsunuz. Bu saymış olduğumuz kedi cinslerinin haricinde site üzerinden çok sayıda cins kedi satın alabilirsiniz. Site üzerinden kedi satın alabileceğiniz gibi, ilan vererek cins kedinizi yeni sahiplerine satabilirsiniz. Vermiş olduğunuz ilanlar, hayvan severler tarafından kısa sürede size geri dönüş yapılır.

Satılık Kedi Yavrusu

Evlerinde kedi beslemek isteyenlerin en çok tercih ettikleri satılık kedi yavrusu almak oluyor. Site üzerinden ırkları bozulmamış, cins kedi yavrularını uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıyeten ücretsiz olarak kedi yavrusunu sahiplenebilirsiniz. Patisahiplen üzerinden kedi yavrusu satan kişilerin satmış olduğu kedi yavrularının aşılarının hepsi tamamlanmıştır. Hepsinin isimleri ile beraber karneleri bulunmaktadır. Oldukça sağlıklı ve ev ortamına uygun olan kedi yavrularıdır. Yavru kedi sahiplenmek isteyen bütün kişilere, yavru kediye nasıl bakılması gerektiğinin bilgisi verilmektedir. Tuvalet eğitiminden diğer bütün eğitimlerine kadar ücretsiz bir şekilde eğitim alabilirsiniz. Bilindiği gibi kedi yavruları, yetişkin kedilere göre daha sevimli oluyorlar. Bu yüzden kedi sahiplenmek isterseniz, tercihinizi yavru kediden yana kullanabilirsiniz. Yavru iken aldığınız kediniz, büyüdüğü zaman size alışkın olması size daha mutlu edecektir.

Kedi Cinsleri

Kedi Sahiplenme

Evlerinde evcil hayvan olarak kedi beslemek çok kişinin tercihi oluyor. Bunun sebebi ise, kedilerin diğer evcil hayvanlara göre bakımının daha kolay olmasıdır. Site üzerinden kedi sahiplenmek isteyen hayvan severler hem farklı cinslerde, hem de kırma kedileri sahiplenebiliyorlar. Çok sayıda kişinin ilan verdiği siteden kedi sahiplenmek isterseniz, patisahiplen.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinden kedi sahiplenmek isteyen kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Bunun sebebi ise, birbirinden sevimli ve güzel kedilerin olmasıdır. Evde eğer çocuğunuz varsa, çocuğunuz ile iyi bir arkadaş olacak bir kediyi sahiplenebilirsiniz. Çocuklarla oldukça iyi anlaşan kedi cinsleri bulunuyor. Uysal ve ev ortamına alışkın sağlıklı kedileri sahiplenebilirsiniz.

Ücretsiz Kedi Sahiplenme

Çok sayıda kişi internet sitesi üzerinden kedilerini sahiplenmek isteyen kişiler için ilan veriyorlar. Yetişkin ve yavru olmak üzere, çok sayıda farklı kedi cinslerini yeni sahiplerine veriyorlar. Firmanın aracı olduğu ve hiçbir çıkar gözetmediği bu hayırlı işten sizden istifade ederek, bir kedi sahiplenebilirsiniz. Bu zamana kadar çok sayıda hayvan severin kedi sahiplenmesini sağlayarak aracı olmuştur. Site üzerinde bulunan farklı cinslerde kedilerin ilanları bulunuyor. Bu ilanlarda yer alan kedilerin bütün özellikleri, kedi sahiplenmek isteyen kişilere detaylı şekilde belirtiliyor. Firmanın online sitesine giriş yaparak, bütün evcil kedi cinslerinden haberdar olabilirsiniz. Site kendilerine evde dost edinmek isteyen hayan severlerin arayışlarına yardım oluyor. Kedilerini satmak isteyen çok sayıda kişinin  evcil hayvanlarının yeni sahiplerinde olması için, ilan vermelerine fırsat sunuyor. Kedilerin yanı sıra, çok sayıda köpek cinslerinin de ilanları olan siteye günde çok sayıda ziyaretçi uğruyor. Kategorilere ayrılmış olan siteden kendinize ömür boyu dost edinebileceğiniz evcil kedi sahiplenebilirsiniz. Hem siz kendinize dost edinmiş olursunuz, hem de kedinizin sıcak bir yuvası olmasını sağlamış olursunuz. Bu zamana kadar çok sayıda hayan severin kedi sahiplenmesini sağlamış olan siteye online olarak ulaşabilirsiniz. Eğer site üzerinden ilan vermek isterseniz, uygun fiyatlı ilanlardan istifade edebilirsiniz. Hem kedinizin satışını yapmış olursunuz, hem de yeni sahibine kısa süre içerisinde teslim etmiş olursunuz.

Satılık kedi İstanbul, Satılık kedi Ankara, Satılık kedi Diyarbakır.

 

Satılık kedi ilanı vermek içine ne yapmalıyım ?

Sitemizde satılık kedi ilanı vermek için kayıt olmanız yeterlidir, kaydolan her yeni üyemize 3 adet ücretsiz ilan hakkı verilmektedir.

Ücretsiz kedi sahiplenme ilanları yayınlıyor musunuz ?

Patisahiplen olarak ücretsiz kedi sahiplendirme ilanlarını büyük bir zevkle yayınlıyor ve teşvik ediyoruz, fakat Şartlı sahiplendirme satış ilanları da mevcuttur.

Satılık kedi fiyatları nedir ?

Patisahiplen evcil hayvan satışı yapmaz, Şartlı sahiplendirme kedi fiyatları ilan veren kullanıcılarımız tarafından belirlenmektedir.

Satılık kedi yavrusu ilanı açmak için yavru kaç aylık olmalı ?

Sahibi olduğunuz yavruları satmak istiyorsanız satılık kedi yavrusu ilanı verebilmek için yavruların 3 aylık olmasını beklemek zorundasınız. 0-3 ay arası süreçte ilanı oluşturup ön satış yapabilirsiniz.

 

Üst Bebek bakım çantası