kedi maması - köpek maması

Daha iyi bir deneyim için CHROME, FİREFOX, OPERA veya Internet Explorer tarayıcınızı değiştirin lütfen.

Köpek Sahiplenme


Satılık Köpek

Köpek sahiplenmek isteyenler patisahiplen.com sitesi üstünden farklı türlerde hayvanları sahiplenme imkanı edinebilirler. Evde köpek beslemek isteyenler için ücretsiz hayvan edinmenin fırsatları yakalanırken, kimi özel ırk köpekleri için de uygun fiyatlar ödeyebilirsiniz. Bu sevimli hayvanları sahiplendiğinizde, ödemelerinizi de uygun koşullarda yapabilirsiniz.

Patisahiplen.com sitesinde bulunan onlarca köpeği, yaşadığınız bölgeye göre de seçebilmektesiniz. Satın alacağınız ya da ücretsiz sahipleneceğiniz bu köpek, evinizin en değerli parçalarından biri olacak, sizinle dertlenecek, sizinle, neşelenecek ve sizinle gözyaşlarınıza eşlik edecektir. Kimi köpekler de yaşlılar, görme engelliler için özellikle yetiştirilmektedirler. Dogo Arjantino, Kangal gibi ırkları güvenliğiniz açısından kullanabileceğiniz gibi, daha küçük ırk köpeklerini de günlük hayatınızda yanınızda taşımanın olasılığını edinebilirsiniz.

Satılık Köpek Fiyatları

Siteden almak istediğiniz köpek için geçerli fiyatı görebiliyorsunuz. Her köpek kendi cinsine ve ırkına göre de fiyat değiştirebiliyor. Bu anlamda, site üstünden almak istediğiniz köpekle ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Patisahiplen.com sitesinden kendiniz de köpek satabiliyor ya da satmak isteyen arkadaşlarınızı yönlendirebiliyorsunuz.

Köpeklerinizin ırkları kadar, yaşları da sahiplenirken değerlendirebileceğiniz konuların başında gelmektedir. Köpekleriniz yetişkin mi, yaşlı mı, yavru mu, engelli mi, dişi mi, erkek mi, kısır mı, kısır değil mi, bunların her birini dikkate almanız önemlidir. Satılık köpeklerin fiyatları, sahiplenmenin rahatça gerçekleşmesi için, oldukça uygun şekilde tutulmaya çalışılmaktadır. Köpekleri kendinize alabileceğiniz gibi, oğlunuza, kızınıza, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Satılık Köpek Yavrusu

Evlerinde köpek beslemek isteyenler için, yavruları edinme imkanı da bulunabiliyor. Yavru köpekler elinizde büyüdüklerinde, size daha fazla bağlanabiliyorlar. Böylelikle, onlara daha rahat komut verebiliyorsunuz. Edineceğiniz yavruların aşıları yapılmış olduğu gibi, bakımları da tamamlanıyor. Yavru köpekleri edinmek istediğinizde, konuyu iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Köpekler kedilere göre daha hassas hayvanlar oldukları için, edinildikten sonra geri bırakılmaları da söz konusu olmuyor.

Bununla birlikte, yavru köpekler kendilerini sizden bir parça saydıkları için, gitgide bağlanmaktadırlar. Onları hiçbir koşulda yarı yolda bırakmamanız gerekmektedir. Sizin kokunuzu aldıklarından ötürü, yanlarında olmadığınızda sizi arayacaklardır. Patisahiplen.com sizleri şartlı sahiplendirme veya uygun ücretlere köpek sahibi yapmaktadır.

Çeşit çeşit ve çok fazla köpek olduğundan ötürü, istediğinizi mutlaka bulabilirsiniz. Patisahiplen.com, özel cinsleri temsil eden her türlü köpeği ayarlayan aktif bir sitedir. Memnuniyetiniz dahilinde bir hayvan edinmenizin olanağı bulunmaktadır. Köpek yavrusu edinirken, safkan olması avantajlıdır. Köpek sahiplenirken hakkındaki bilgileri edinmeniz de gerekmektedir.

Köpek Sahiplenme

Köpek sahiplenme işlemlerinizi en kısa sürede, yaşadığınız şehirde yapabilirsiniz. Köpek sahiplenmek için, hazır olduğunuzu hissetmeniz önemlidir. Köpek sahiplenirken dikkat edeceğiniz nokta, ömrünüz boyunca onlarla birlikte olacağınızı bilmenizdir. Köpek sahiplendiğinizde, evinize yeni bir bireyin geleceğini de hesaba katmalısınız. Ona göre, evinizde alan yaratmalı, köpeğiniz için özel malzemeler edinmelisiniz. Evinizin büyüklüğüne göre köpek edinmeniz isabetli olacaktır. Sevimli dostlarınıza sevginizi, şefkatinizi göstermeniz ve onları koruyup kollamanız yeterlidir.

Onlar da size karşılığında kendi sevgilerini ve koruma içgüdülerini sunacaklardır. Köpeklerinizi aldığınızda, onları kaliteli bir kuru mamayla beslemeniz de gerekmektedir. İyi bir köpek kulübesi aldıktan sonra, ara ara yaş mamayla da beslenmeleri mümkündür. Köpek edindiğinizde, hayatınızın tamamını o kaplamaktadır.

Nitekim, köpeklerinizi kediler gibi evde bir gün bile olsa yalnız bırakamazsınız. Kedileri evde, suyuyla, mamasıyla ve kumuyla üç-dört gün yalnız bırakabilirsiniz. Fakat, köpekleriniz sizden ayrı kalamazlar. Köpeklerinizin enerjileri çok yüksek olduğu için, onları günde iki kere dışarı çıkarmanız şarttır. Yoksa, evde atlayıp zıplayıp etrafa sıçrayabilirler. Bu enerji patlamasının olmaması adına, köpeklerinizle birlikte sahilde, parkta yürümeniz gerekmektedir. Köpeklerinize ara ara masaj yapmanız, onların tüylerini temizlemeniz, onlara özel şampuanlar almanız da bakımlı gözükmelerine neden olacaktır.

Ücretsiz Köpek Sahiplendirme

Köpek sahiplendirmek için, evdeki dostlarınızın fotoğraflarını çekip, patisahiplen.com adresine iletebilirsiniz. Hayvanlarınızın aşılarını düzenli olarak yaptırmanız ve rutin kontrollerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Köpeklerinizi en iyi şekilde teslim edip, gerekli koşullar sağlandığında sahiplendirmenizin olanağı bulunmaktadır.

Köpek sahiplendirirken, hayvanınız hakkındaki verileri bir kağıda not almanız gereklidir. Köpeğinizin kişilik yapısını da göz önünde bulundurarak, ona uygun bir ev bulmanız mümkün olmaktadır. Ev hayvanı sahiplendirirken, bazen uygun koşullarda takas sistemi de geliştirilmekte, pazarlık payı da gözetilmektedir. Köpekleriniz kimi zaman adresinize de teslim edilebilir. Yıkanmış, temizlenmiş ve veteriner kontrolleri gerçekleşmiş bu ev hayvanlarını doğru sahipleriyle buluşturmanız elinizdedir.

Satılık köpek İstanbul, Satılık köpek Ankara

Satılık köpek Tokat


Üst Bebek bakım çantası